Mokytojas

GEDIMINAS AUGUSTAITIS

Būgnų mokytojas

Mušamųjų meną studijavo ir kvalifikaciją kėlė Kopenhagos Ritminės Muzikos konservatorijoje, Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, Vilniaus kolegijoje populiariosios muzikos skyriuje, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje.

Lietuvos populiariosios ir džiazo muzikos pramonėje dirbantis nuo 2002m. Ilgametė pedagoginė veikla. Platūs geografinis bei stilistinis koncertiniai diapazonai. Koncertinė praktika apima Lietuvos ir užsienio šalių muzikinius renginius (džiazo, roko, alternatyvios muzikos, vasaros festivalius, apdovanojimus… ) ir konkursus. Būgnininkas dalyvavo tūkstančiuose koncertų, įvairių atlikėjų albumų įrašuose, pristatymuose ir turuose, televizijos laidų, muzikių TV pojektų filmavimuose, radijo live eteryje. Pats inicijavo muzikių grupių ir projektų kūrimą, kūrybinę ir koncertinę veiklą.

2011m. muzikos klubo TAMSTA rengiamame būgninikų konkurse DRUM DAY, iškovojo 1-ąją vietą.

Dirbo ir koncertavo su SKAMP, HAPPYENDLESS, LIŪDNI SLIBINAI, MIGLOKO, FUSEDMARC, Jonas Mekas, Jurga Šeduikytė, Giedrė Kilčiauskienė, Vaidas Baumila, Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius, Saulius Prūsaitis, Monika Liu, Jurgis Bruzga, Julija Jegorova, Aistė Pilvelytė, Karina Krysko, Egidijus Sipavičius, Jeronimas Milius… Dirbo su režisieriumi Oskaru Koršunovu.

Šiuo metu užsiima kūrybine ir koncertine veikla su Juste Arlauskaite (Jazzu), Vidu Bareikiu, Martynu Kavaliausku, Evelina Sašenko, GREEN BRIDGE BAND, Andis Griva ir WWMM. Nuolat muzikuoja su Lietuvos džiazo atlikėjais.